Kategorie

Vlasové prameny s keratinem 55/60cm / 100% lidské vlasy Remy AAA

Vlasové prameny s keratinem o délce 60cm ze 100% lidských vlasů  v kvalitě Remy třídy AAA  ze zemí vybraného původu!

Gramáž 1 pramenu je 1G! Vybírat můžete z široké nabídky trendy barevných odstínů!

Více informací

2 990,00 Kč

Nabízíme Vám vlasy k prodloužení již připravené pro keratinovou metodu.

Skvěle husté prameny!

1 pramen = 1 gram!

Vlasové prameny jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů zracované v kvalitě Remy ze zemí vybraného původu pro evropský trh. ( Jedná se o směsici zemí Východní a Jižní Evropy, Latino zemí, Indie a Balkánské státy, tedy vlasy velmi jemné struktury, co možná nejpodobnější našim evropským vlasům!

Vybírat můžete z široké nabídky trendy barevných  odstínů! Vlasy jsou v hedvábně jemné rovné struktuře, po umytí - nejsou li vyrovnány mají tendenci se nepatrně vlnit či kroutit a nabývat na objemu. Jedná se o velmi poddajné, měkké vlasy, které můžete točit či nosit rovné, vždy se skvěle přizpůsobí.

Vlasy můžete žehlit či kůlmovat a dokonce i barvit a tónovat, aniž by ubraly na kvalitě! Jedná se o výkup barvený vlas, proto se doporučuje spíše tónování či barvení vlasů, další odbarvování se nedoporučuje, proto v takovém případě doporučujeme rovnou zvolit jeden z již zesvětlených odstínů z naší nabídky.Více info o barvení vlasů a jejich údržbě naleznete v sekci eshopu - Péče o prodloužené vlasy.

Vybírat můžete z velké nabídky odstínů, jejichž vzorník naleznete ve fotodokumentaci. Pokud budete chtít dosáhntou melírovaného efektu, zvolte prosím vždy prameny v obou odstínech z kterých se melír bude skládat.. Například 100 kusů blond odstínu a 50 ks hnědého odstínu.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.