Kategorie

Vlasové prameny s keratinem 48 cm / 100% lidské vlasy Remy AAA

Vlasové prameny s keratinem o délce 48/50 cm ze 100% lidských vlasů v kvalitě Remy třídy AAA ze zemí vybraného původu

Gramáž 1 pramenu je 1 Gram! Jedná se o kvalitní vlasové prameny rovných poddajných vlasů. Vybírat můžete z široké nabídky trendy barevných odstínů!

Více informací

2 290,00 Kč

Nabízíme Vám vlasy k prodloužení již připravené pro keratinovou metodu.

Skvěle husté prameny!

1 pramen / délka vlasů 47cm  = 1 gram!

Vlasové prameny jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů zpracované v nejvyšší kvalitě Salon Remy AAA+.  Vlasy jsou pouze vybraného původu speciálně vybírané pro středoevropský trh. ( Jedná se o výkup vlasů ze  zemí Východní a Jižní Evropy, Pobaltské státy, tedy vlasy velmi jemné struktury, co možná nejpodobnější našim evropským vlasům!

Vlybírat můžete z široké nabídky trendy barevných odstínů! Vlasy jsou v hedvábně jemné rovné struktuře, po umytí - nejsou li vyrovnány mají tendenci se nepatrně vlnit či kroutit a nabývat na objemu. Jedná se o velmi poddajné, měkké vlasy, které můžete točit či nosit rovné, vždy se skvěle přizpůsobí.

Vlasy můžete žehlit či kůlmovat a dokonce i barvit a tónovat, aniž by ubraly na kvalitě! Jedná se o výkup barvený vlas,  proto se doporučuje spíše tónování či barvení vlasů, další odbarvování se nedoporučuje, proto v takovém případě doporučujeme rovnou zvolit jeden z již zesvětlených odstínů z naší nabídky.Více info o barvení vlasů a jejich údržbě naleznete v sekci eshopu - Péče o prodloužené vlasy.

Vybírat můžete z velké nabídky odstínů, jejichž vzorník naleznete ve fotodokumentaci. Pokud budete chtít dosáhntou melírovaného efektu, zvolte prosím vždy prameny v obou odstínech z kterých se melír bude skládat.. Například 100 kusů blond odstínu a 50 ks hnědého odstínu.Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.