Vlasové pásy - tresy 40 cm - European Weaves - rovná struktura

Vlasové tresy pro pásové prodloužení  European Weaves  ze 100% lidských vlasů  v  nejvyšší dostupné kvalitě zpracovaných vlasů Salon Remy  AAA!

Kvalitní, precizně zpracované vlasové pásy krásných rovných jemných a  poddajných vlasů o délce 40cm! Gramáže 110 gramů v široké nabídce trendy barevných odstínů včetně melírů!

Více informací

2 990,00 Kč

Představujeme Vám luxusní  vysoce kvalitní vlasové pásy s nejvyšší hustotou vlasů s gramážemi nad 110 - 120 gram!!

Vyrobeno ze 100% lidských vlasů v nejvyšší kvalitě zparcovaných vlasů na trhu Salon Remy AAA+! Vlasy značky European Weaves vynikají svojí jemností, jsou dle zemí odběru tou nejlepší volbou pro Evropanky!

Unikátní zpracování Vám zaručí krásně plné délky a konečky vlasů!! Bez tenčení!!

Podívejte se do naší fotodokumentace na autentické fotky našich  překrásných vlasových tres!! 

Šíře tresy - pásu :  150 +  cm!

Gramáž pásu: 110 + gram!

Tresy jsou určeny pro kompletní prodloužení a zahuštění účesu jakoukoli z pásových metod prodloužení.

Vlasy jsou 100% přírodní bez impregnací silikony, pouze barvené do trendy odstínů! Vlasy jsou v hedvábně jemné rovné struktuře, po umytí - nejsou li vyrovnány mají tendenci se nepatrně vlnit či kroutit a nabývat na objemu. Jedná se o velmi poddajné, měkké vlasy, které můžete točit či nosit rovné, vždy se skvěle přizpůsobí.

Vlasy můžete žehlit či kůlmovat a dokonce i barvit a tónovat, aniž by ubraly na kvalitě! Jedná se o výkup barvený vlas, proto se doporučuje spíše tónování či barvení vlasů, odbarvení však ne více jak o 2 stupně.

Při nákupu prosím volte z široké nabídky barevných odstínů, kterou naleznete v přiložené fotodokumentaci.. Pro snadnější orientaci v odstínech můžete navštívit sekci clip in sad, kde naleznete konkrétní fotografie všech nabízených odstínů.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.