Šedé - stříbrné Clip In vlasy /Silver- Grey/ 40 cm -65 cm!

Luxusní Clip in sady v trendy odstínu Silver - Grey - šedo-stříbrné - ze 100% lidských vlasů v top kvalitě Salon Remy AAA+! 

Délky vlasů od 40cm až po 65cm!!

Gramáže dle délek od 90 - 125 gram!!!

Více informací

1 990,00 Kč


Nejlepší čas být trendy! GO SILVER!

NOVINKA - DOKONALÉ  LUXUSNÍ BAREVNÉ PROVEDENÍ SILVER-GREY ODSTÍNŮ!

struktura: rovné vlasy

Nyní novinka!! Vlásky v délkách od 40cm až po krásných 65cm!!

Clip in sady vyrábíme z vysoce kvalitních 100% lidských vlasů  v nejvyšší dostupné kvalitě na trhu zpracovaných vlasů Salon Remy AAA! Vlasy přírodní, bez chemie a impregnací, barvené do trendy odstínů! Vlasy výběrové, svojí kvalitou a vyjímečnou jemností určené pro Evropanky!

Naše vlasy jsou bez tenčení a mají krásně plné délky a konečky vlasů!!!

 Gramáže se dle délek pohybují od 90 - 120 gram!

 Nenajdete u nás asijské vlasy impregnované a chemicky tenčené, kterých je plný český internet!! Takové vlasy Vám často už po prvním umytí zhrubnou a jsou nadále nenositelné!! 

Naše vlasy můžete bez obav opakovaně mýt, tak jako Vaše vlastní! Zachovají si svoji jemnost a vitalitu i po umytích a budou Vám opravdu ozdobou!

Sady jsou rozměrově perfektně navržené, přesně dle metod pásového prodloužení tak, aby Vám výborně padnuly! V sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm  (3 sponky )

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

2 x 10cm ( 2 sponky)

2 x 5 cm ( 1 sponka )

Používáme vždy menší sponečky v nejvyšší kvalitě se silikonovým protiskluzem, které zaručují ještě pohodlnější nošení, naprosto dokonale diskrétní uchycení a maximální držení prodloužených vlasů!

Sponky jsou v nejvyšší kvalitě, určené i pro alergiky.Díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. 

Buďte trendy a nechte se zlákat nádherným sexy Silver odstínem!


 

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.