Easy-clip 50cm samostatné dvojité pásy

Samostatné Dvojitě šité pásy Easy-clip! Skvělé řešení pro okamžité prodloužení a zahuštění účesu! Super husté pásy 100% lidských vlasů Remy třídy AAA! Délka vlasů 50cm, gramáže 50 gramů!

Více informací

82 zboží na skladě

1 290,00 Kč

Nabízíme Vám horkou novinku, skvělé samostatné pásy Easy-clip, které okamžitě zahustí a prodlouží Váš účes!

Běžné samostatné pásy mají gramáže jen okolo 20ti gramů, avšak naše pásy jsou šité technologií Double wefted, což je technologie šití, která umožnuje spojit dva stejné pásy o stejných rozměrech v jeden dvojitý, maximálně hustý pás! Nádherné gramáže dle délek vlasů od 40- 50 gramů!!

Standartně má spousta clip in sad na trhu gramáže okolo 70ti gramů, přičemž musíte aplikovat spoustu vlasových pásů a v hlavě nosíte spoustu sponek! Tyto Clip in pásy jsou neuvěřitelně pohodlné, nezatíží Vaše vlasy a především šetří Váš čas, protože aplikace Vám zabere pouhou minutku!

Šíře pásu je 30cm / 5 clip sponek/  - Pozor, šíři pásu si můžete vždy samy zvolit! 

Protože se jedná o výrobu pásů na míru, směle nám nahlaste vlastní rozměry, které Vám vyhovují a vyrobíme Vám pás ušitý na míru, přesně dle Vaší hlavinky! ŠÍři pásu nám můžete zadat do poznámky k Vaší objednávce:-)

I zde používáme pouze vysoce kvalitní sponky se silikonovými protiskluzovými pásky, které zaručí maximální pevné držení prodloužení vlasů. Sponky nejsíždí a především zajistí komfort pro Vaše vlastní vlásky, které jsou ochráněny při nošení, ale také při sundávání clip in vlásků.

Pásy nabízíme v široké škále barevných odstíků včetně melírů. Při nákupu volte prosím odstínek nebo nás informujte o volbě odstínu mailem.

Odstíny Easy clip pásů jsou shodné s odstíny našich clip in sad, proto využijte možnosti shlédnout autentické fotky clip in setů a odstínek pak snáze vyberete.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.