Easy-clip 43cm samostatné dvojité pásy

Samostatné Dvojitě šité pásy Easy-clip! Skvělé řešení pro okamžité prodloužení a zahuštění účesu! Super husté pásy 100% lidských vlasů Remy třídy AAA! Délka vlasů 43cm, gramáže přes 60 gramů!

Více informací

96 zboží na skladě

1 190,00 Kč

Nabízíme Vám horkou novinku, skvělé samostatné pásy Easy-clip, které okamžitě zahustí a prodlouží Váš účes!

Běžné samostatné pásy mají gramáže jen okolo 20ti gramů, avšak naše pásy jsou šité technologií Double wefted, což je technologie šití, která umožnuje spojit dva stejné pásy o stejných rozměrech v jeden dvojitý, maximálně hustý pás! Nádherné gramáže dle délek vlasů od 50 - 70 gramů!!

Standarntě má spousta clip in sad na trhu gramáže okolo 70ti gramů, přičemž musíte aplikovat spoustu vlasových pásů a v hlavě nosíte spoustu sponek! Tyto Clip in pásy jsou neuvěřitelně pohodlné, nezatíží Vaše vlasy a především šetří Váš čas, protože aplikace Vám zabere pouhou minutku!

Šíře pásu je 30cm / 6 clip sponek/

I zde používáme pouze vysoce kvalitní sponky se silikonovými protiskluzovými pásky, které zaručí maximální pevné držení prodloužení vlasů. Sponky nejsíždí a především zajistí komfort pro Vaše vlastní vlásky, které jsou ochráněny při nošení, ale také při sundávání clip in vlásků.

Pásy nabízíme v široké škále barevných odstíků včetně melírů. Při nákupu volte prosím odstínek nebo nás informujte o volbě odstínu mailem.

Odstíny Easy clip pásů jsou shodné s odstíny našich clip in sad, proto využijte možnosti shlédnout autentické fotky clip in setů a odstínek pak snáze vyberete.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.