Rychlopásy Clip IN - 55 cm - 20 odstínů -

Horká novinka na Vaše přání! Rychlopásy 4in1! Dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů v jednom jediném kroku! Nošení Clip in Vlasů nikdy nebylo tak pohodlné!! Rychlopásy na celou hlavu v délkách od 40cm až po 60cm! Gramáže od 70 – 80 gramů!

Více informací

2 890,00 Kč

Na přání našich zákazníků a také speciélně pro vás nyní uvádíme na trh horkou novinku – rychlopásy 4in1 - pro bleskové prodloužení a zahuštění účesu!

Nejlepší alternativa clip in sad – dokonalý efekt –

husté dlouhé vlasy pohodlně! - v jednom jediném kroku! 

Nošení Clip in Vlasů nikdy nebylo tak pohodlné!! Aplikace pásu Vám zabere pouhou minutu!

 Vyslyšely jsme Vaše požadavky a Vaše přání prodloužit a zahustit si vlasy v jednom kroku! Nabízíme Vám tedy revoluční příčesek, složený ze 4 hustých vlasových pásů pevně utkaných a dokonale zpracovaných do jednoho hustého a úžasného vlasového pásu! Pásy jsou skládány pod sebe, proto nošení je stejně pohodlné a diskrétní jako u clip in sad... Velkou výhodou je však hustota tohoto pásu, která dosahuje téměř ke 100 gramům, čímž dokonale splnňuje požadavky pro kompletnímu zahuštění a prodloužení účesu!

 Tento „chytrý clip in pás“ obsahuje celé čtyři široké vlasové pásy, což dokáže nahradit téměr celý obsah jedné clip in sady!! Je-li Vám nepohodlné nošení celých clip in sad, což s sebou obnáší nošení mnoha vlasových pásů a mnoha sponek, pak právě pro Vás jsou tyto pásy skvělým řešením!

Aplikace je neuvěřitelně rychlá, efekt hotového účesu je okamžitý, nošení pohodlné a výsedek je dokonalý... Pro klienty které mají v oblibě nošení extra gramáží až k 200 gramům doporučujeme jednoduše zvolit dva naše rychlopásy a výsledný efekt je srovnatelný k maxi dvojitým sadám, tedy ohromíte své okolí záplavou neskutečně hustých a bohatých vlasů, přičemž nošení je tak pohodlné!

 Rychlopásy 4in 1 pro Vás nabízíme v délkách vlasů 40cm, 46cm, 50cm a 55 cm!

Vámi zvolená délka vlasů: 55/60cm 

Gramáže jsou nad 80 gramů!

Šíře pásu = 24cm / 5 clip in sponek /

 Neváhejte a překvapte své okolí krásnými dlouhými vlasy, nyní je to skutečně jednoduché! Nošení prodloužených vlasů je nyní tak jednoduché!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.