Kategorie

Ruské vlasy 53/ 55 cm keratin / I typ/ I shape

Ruské vlasy zpracované technologií „ double drawn“ v délce 53/55 cm. Prameny s keratinovým zakončením I typ (stickl tipped) již předpřipravené pro metody Microrings, Bond, je možné použít i na klasickou keratinovou metodu.

Extra husté prameny: 1 pramen = 1 gram!!

Dokonale husté a plné prameny po celé délce až ke konečkům vlasů!

Více informací

2 990,00 Kč

Nabízíme Vám Ruské vlasy zpracované technologií „ double drawn“ předpřipravené pro metody I Tip ( keratinové zakončení "I "- Stick Tipped )

Husté vlasové prameny krásných plných délek až po konečky vlasů!

1 pramen = 1 g!!

 Technologie zpracování „Double Drawn“ spočívá ve dvojitém zpracování vlasů, kdy jsou prameny vlasů opakovaně ručně tříděny a zpracovány tak, aby byly z culíku vlasů odstraněny všechny kratší či nedorostlé vlasy, aby tak bylo dosaženo plných délek a silných konečků vlasů. Všechny vlasy v copu jsou tedy stejně dlouhé, vlasy působí velmi plně, bez jakéhokoliv náznaku tenčení, či strojového zpracování.


U těchto vlasů je zachována jejich přirozená struktura a vlasová kutikula. Jsou seřazeny technologií Remy dle směru růstu. Vlasy nejsou chemicky tenčené. Jedná se o zpracované vlasy ruského původu pouze barvené do trendy odstínů.

 Díky této špičkové technologii Double drawn bude Váš účes dokonalý s efektem zdravých plných vlasů až po konečky! Nyní již nikdo nerozpozná, že máte prodloužené vlasy! Dost bylo účesů s protečnenými chudými konečky! Nyní je prodloužení vlasů dokonale autentické a vlasy Vám jsou opravdu ozdobou! 

Vybírat můžete z délek 40cm, 46cm, 50cm, 55cm a 60cm! 12 trendy barevných odstínů!

 Kombinovat barevné odstíny či délky můžete po balení o 50 Ks pramenech. 

 Pro správnou volbu odstínu prosím listujte fotogalerií, kde naleznete fota všech pramenů v daných barevných tonech. 

Vlasy je možné dle potřeby jakkoliv tonovat přelivy, ale i barvit permanentími barvami. 

PRO VELKÝ ZÁJEM O RUSKÉ VLASY DOUBLE DRAWN POŽADUJEME PLATBU ZA ZBOŽÍ PŘEDEM NA FIREMNÍ ÚČET.

 

Přejeme Vám příjemný nákup.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.