Kategorie

Ruské vlasy keratin / I typ/ I shape 40cm

Ruské vlasy zpracované technologií „ double drawn“ v délce 40cm. Prameny s keratinovým zakončením I typ (stickl tipped) již předpřipravené pro metody Microrings, Bond, je možné použít i na klasickou keratinovou metodu.

Extra husté prameny: 1 pramen = 1 gram!!

Dokonale husté a plné prameny po celé délce až ke konečkům vlasů!

Více informací

2 690,00 Kč

Nabízíme Vám Ruské vlasy zpracované technologií „ double drawn“ předpřipravené pro metody I Tip ( keratinové zakončení "I "- Stick Tipped )

Husté vlasové prameny krásných plných délek až po konečky vlasů!

1 pramen = 1 g!!

 Technologie zpracování „Double Drawn“ spočívá ve dvojitém zpracování vlasů, kdy jsou prameny vlasů opakovaně ručně tříděny a zpracovány tak, aby byly z culíku vlasů odstraněny všechny kratší či nedorostlé vlasy, aby tak bylo dosaženo plných délek a silných konečků vlasů. Všechny vlasy v copu jsou tedy stejně dlouhé, vlasy působí velmi plně, bez jakéhokoliv náznaku tenčení, či strojového zpracování.

U těchto vlasů je zachována jejich přirozená struktura a vlasová kutikula. Jsou seřazeny technologií Remy dle směru růstu. Vlasy nejsou chemicky tenčené. Jedná se zpracované vlasy ruského původu barvené do trendy odstínů.

 Díky této špičkové technologii Double drawn bude Váš účes dokonalý s efektem zdravých plných vlasů až po konečky! Nyní již nikdo nerozpozná, že máte prodloužené vlasy! Dost bylo účesů s protečnenými chudými konečky! Nyní je prodloužení vlasů dokonale autentické a vlasy Vám jsou opravdu ozdobou! 

Vybírat můžete z délek 40cm, 46cm, 50cm, 55cm a 60cm! 12 trendy barevných odstínů!

 Kombinovat barevné odstíny či délky můžete po balení o 50 Ks pramenech.

 Pro správnou volbu odstínu prosím listujte fotogalerií, kde naleznete fota všech pramenů v daných barevných tonech. 

Vlasy je možné dle potřeby jakkoliv tonovat přelivy, ale i barvit permanentími barvami.  

 PRO VELKÝ ZÁJEM O RUSKÉ VLASY DOUBLE DRAWN PREFERUJEME PLATBU PŘEDEM NA FIREMNÍ ÚČET.

Přejeme Vám příjemný nákup.

 

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.