Ruské vlasové tresy 55 cm

Ruské vlasové tresy Double Drawn v délce 53/55cm v provotřídní kvalitě 5AAAAA!

Gramáže tres jsou 110g. Dokonalá hustota vlasů až po konečky! 

Vlasové tresy jsou určené pro všechny metody pásového prodloužení! Vybírat můžete z mnoha trendy odstínů

Více informací

4 690,00 Kč

Nabízíme Vám vysoce kvalitní 100 % lidské Ruské vlasy zpracované technologií „ double drawn“ zpracované na vlasové tresy vhodné pro všechny metody pásových prodloužení 

Gramáž vlasové tresy: 110 gramů  Délka vlasů: 53/55cm

Kvalita a zpracování: Double drawn / Grade:  5AAAAA

Technologie zpracování „Double Drawn“ spočívá ve dvojitém zpracování vlasů, kdy jsou prameny vlasů opakovaně ručně tříděny a zpracovány tak, aby byly z culíku vlasů odstraněny všechny kratší či nedorostlé vlasy, aby tak bylo dosaženo plných délek a silných konečků vlasů. Všechny vlasy v copu jsou tedy stejně dlouhé, vlasy působí velmi plně, bez jakéhokoliv náznaku tenčení, či strojového zpracování.

U těchto vlasů je zachována jejich přirozená struktura a vlasová kutikula. Jsou seřazeny technologií Remy dle směru růstu. Vlasy nejsou impregnované silikony, ani jinak chemicky zpracované. Jedná se čistě přírodní vlasy ruského původu pouze barvené do trendy odstínů.

 Díky této špičkové technologii Double drawn bude Váš účes dokonalý s efektem zdravých plných vlasů až po konečky! Nyní již nikdo nerozpozná, že máte prodloužené vlasy! Dost bylo účesů s protečnenými chudými konečky! Nyní je prodloužení vlasů dokonale autentické a vlasy Vám jsou opravdu ozdobou!

Vybírat můžete z délek 40cm, 46cm, 50cm, 55cm a 60/65cm!  12 trendy barevných odstínů!

 

 Pro správnou volbu odstínu prosím listujte fotogalerií, kde naleznete fota všech odstínů vlasových tres

Vlasy je možné dle potřeby jakkoliv tonovat přelivy, ale i barvit permanentími barvami. 

Vlasy je možné použít na veškeré pásové metody prodloužení! Pro výrobu pramenů však vlasové tresy nejsou vhodné, což je dáno samotnou povahou výrobku a strojového zpracování v tresu.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.