REVOLUČNÍ OCHRANNÝ PŘÍPRAVEK pro Salon Remy prodloužené lidské vlasy

Přípravek speciálně vyrobený a navržený našim výrobcem speciálně pro prodloužené vlasy.

Dokáže jako jediný ochránit Vaše prodloužené vlasy před cucháním, vysušováním či lámáním!

Vhodný k dennímu používání! Nepřetržitá ochrana po 24 hodin, bez zatížení!

Dokonalá ochrana před tepelnými úpravami - žehlením, kůlmováním atd.

Výrazně prodlouží životnost prodloužených vlasů! 

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

395,00 Kč

 

     Vážení zákazníci, produkt je dočasně vyprodán i u samotného výrobce. Probíhá změna designu balení produktu, proto je momentálně na trhu dočasně nedostupný. Plné naskladnění a uvedení zpět do prodeje již očekáváme, mělo by proběhnout v příštích dnech až týdnech. Děkujeme za pochopení.

S radostí Vám představujeme revoluční přípravek ve spreji, vyvinutý speciálně pro naše prodloužené vlasy v Salon Remy AAA+ kvalitě.


Přípravek má skutečně unikátní složení a je to jediný přípravek, který Vám s hrdostí nabízíme a který vyhovuje našim vysokým nárokům na péči o prodloužené vlasy!

Přípravek jsme pro Vás důkladně otestovali a na rozdíl od nespočtu přípravků na trhu skutečně plní do puntíku všechny požadavky, které na takový sprej můžete mít! Co bychom mohli nejvíce vyzdvihnout, tak jako jeden z mála na trhu je skutečně navržený k dennímu používání a vlasy nezatěžuje!! 


Tedy celých 24 hodin vlasy chrání před cucháním, lámáním a třepením!

Uzamyká pečující látky uvnitř vlasů, udržuje je dokonale hydratované a hedvábně jemné.

Dále úžasně vlasy provoní, vlasy se okamžitě po použití dokonale lesknou a co je nejdůležitější bez jakéhokoliv zatížení vlasového vlákna.


Je to první přípravek, který se nám osvědčil i mezi mytími, protože největším problémem u prodloužených vlasů je péče, která je mezi mytími na vlasy vrstvena, která vlasy přetíží a ty se pak v důsledku toho dusí, cuchají, lámou a rychleji se opotřebí. Takový efekt je často pozorován po použití olejů, vlasy se paradoxně přesušují, lámou a často i krepatí a cuchají, jsou jednoduše přetížené oleji, které jsou navržené na lidské, rostoucí vlasy! Proto je velmi důležité zvolit přípravky, které vlasy nezatíží a ošetří a takový je náš sprej.

Sprej ochrání Vaše vlasy před tepelnými úpravami a dokonce je vhodný pro zažehlování a uhlazení vlasů zevnitř. Na suché vlasy můžete po umytí použít a následně zažehlit. Vlasy se při tepelné úpravě otevřou a péči lépe pojmou. Díky unikátnímu složení se pěstící látky dostanou do hlubších vrstev vlasového vlákna, vlas dokonale zevnitř uhladí a revitalizují.

Sprej výrazně prodlužuje dobu životnosti prodloužených vlasů!


Je vhodný jak pro rovné, vlnité i kudrnaté vlasy.


Nabízíme Vám jej exkluzivně pouze za nákupní cenu výrobce, bez přirážek, aby byl dostupný pro všechny!

 

 Spotřeba je opravdu nízká, již po jediném střiku jsou vlasy jako znovuzrozené))


Doporučujeme a těšíme se, že jej máme v nabídce..


 

Vlasy jsou okamžitě hydratované, krásně lesklé s jedinečnou vůní. 

Udržuje vlasy hedvábně jemné, hebké a zabraňuje cuchání vlasů.

Eliminuje krepatění, zabraňuje třepení a lámání vlasů.

Díky exkluzivnímu složení ochrání Vaše vlasy i během tepelných úprav ( žehlení, kulmování... ).

Vyživuje vlasy do hloubky, pečující složky pak uzamyká uvnitř vlasů, čímž dokonale chrání vlasové vlákno před poškozením.

Výrazně zvyšuje životnost prodloužených vlasů.

Výrazně usnadňuje rozčesání již zacuchaných vlasů a vzniklých uzlíků. Doporučujeme nastříkat na zacuchané místo a následně šetrně rozčesat. Sprej dokáže zabránit poškození vlasů zacucháním.

Poskytuje vlasům jedinečnou 24 hodinovou ochranu před opotřebením, přičemž vlasy nezatěžuje, proto je jako jeden z mála přípravků vhodný k aplikaci pro každodenní péči i mezi mytími! 

Použít můžete i na vlastní vlasy, zejména odbarveným či barveným vlasům navrací zdraví a lesk.


Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.