Masážní Laser kartáč pro podporu růstu a kvality vlasů

Unikátní masážní kartáč s laserovou světelnou a vibrační EMS terapií řeší téměř všechny problémy s vlasy!

Zastavuje vypadávání vlasů a obnovuje růst vlasů

Výrazně urychluje růst vlasů

Obnovuje a omlazuje vlasové kořínky

Revitalizuje i silně poškozená vlasové vlákna 

Omlazuje a kompletně obnovuje kvalitu vlasů

Více informací

1 490,00 Kč

Představujeme Vám unikátní a mimořádně účinnou fotonovou terapii, která se nám reálně osvědčila ve spolupráci s našimi salony a klientkami. 

Laserová terapie nyní v pohodlí Vašeho domova vyřeší jakékoliv problémy s vlasy!

Stop vypadávání vlasů!     Stop lysinám!     Stop slabým a lámavým vlasům!

Stačí pouhých 10 minut denně a budete svědky znovuzrození Vašich vlasů!

Výborně se nám tato terapie osvědčila i u klientek po sundání prodloužených vlasů, kdy jsou kořínky ze samotného prodloužení zesláblé a vlasy výrazně oslabené, poškozené či lámavé.

Blahodárné účinky Laser fotonové terapie ve spojení červeného a modrého světla, EMS mikropulzů a vibrací dokazuje již několik vědecky ověřených studií. Dochází zde k přímé stimulaci vlasových kořínků v podkoží, kde dochází k obnovení procesů, které ačkoliv jsou přirozené, s přibývajícím věkem či vlivem hormonálních změn ustanou, což zapříčiní vznik celé řady problémů s vlasy. Objeví se ztráta elastinu a kolagenu, což se projevuje jak úbytkem vlasů, tak i zhoršením jejich kvality. Technologie, kterou Vám představujeme je tak ještě účinnější podporou stimulace růstu a kvality vlasů, než je samotná mezoterapie ( jehličkování), protože účinkuje ještě hlouběji v podkoží a zahájí obnovu všech těchto prospěšných procesů! Nyní ale už netřeba zraňovat vlasovou pokožku! Ještě lepších výsledků dosáhneme snadno a mnohem pohodlněji! 

Červené světlo podporuje tvorbu kolagenu a zastavuje vypadávání vlasů od kořínků, zatímco modré světlo revitalizuje poškozené vlasové folikuly a stabilizuje vlasové kořínky.

Pokročilá technologie samozřejmě není jen o světle. Mikropulzní EMS a vysokofrekvenční vibrační masáž se 4 volitelnými stupni dle intenzity vibrací prokrvuje hlavu a podporuje růst nových a zdravějších vlasů, zatímco ergonomický design a lehký úchop zajistí pohodlné použití.

Hřeben má svůj dávkovač na Vaše oblíbené sérum, které dokáže prostřednictvím speciálních masážních korálků dokonale aplikovat přímo do vlasové pokožky, což zaručí maximální možnou účinnost s využitím této technologie přesně tam, kde je potřeba a zvýší tak jeho účinnost na maximum.

Dokonce již neaktivní vlasové cibulky jsou znovu aktivovány, rostou nové vlasy!

Výborných výsledků dosáhla tato terapie při testování i u nejtěžších forem úplné ztráty vlasů - totální alopecie.

Tento masážní kartáč stačí správně používat pouhých 10 minut denně a docílíte úžasných výsledků.

Navraťte zpět život Vašim vlasům!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.