Kategorie

Doprava a platby 

 

Vážení zákazníci, 

Veškeré zboží pro Vás zasíláme expresními kurýrními službami české pošty - Balíkem do ruky/ Balíkem na poštu, což se vztahuje na veškeré objednávky hrazené předem na bankovní účet, nebo i dobírkou...

 Zboží můžete objednat nejen přes eshop, ale i přes email: topvlasy@seznam.cz nebo na telefonu/ whatsapp: 604 918 687  

Též veškeré dotazy můžete směřovat rovnou na náš výše uvedený email či telefonicky.

 

Dovolujeme si Vás informovat, že veškeré platby v našem eshopu (včetně dobírek) jsou poukázány výlučně na bankovní účet eshopu a proto dle zákona o EET nepodléhají povinnosti elektronické evidence tržeb a proto součástí Vaší objednávky bude jen klasický doklad o koupi.


Naše služby se snažíme stále vylepšovat a proto Vám nadělujeme vždy hodnotnější sady, hodnotné dárky k sadám, aby Vás vlásky potěšily a udělaly Vám opravdu radost!  Děkujeme Vám za Vaši přízeň a uděláme vše ve Vaši spokojenost! 

Preferujeme platbu bankovním převodem, každý zákazník má zde možnost uplatnit si slevový voucher  100 Kč na zboží a též i výsadu expresního poštovného ( 160 Kč ) zdarma.  Úspora na nákupu činí 260 ,- Kč!!

Převzetí DOBÍRKOU je možné pouze na celkovou hodnotu zboží do 5000,- Kč. Pro objednávky znějící na vyšší částky již požadujeme platbu bankovním převodem. Případně pak zálohu na objednané zboží a náseldně pak dodání dobírkou bude akceptováno.

Při nákupu ruských vlasů Double Drawn preferujeme platbu předem na firemní účet  Zboží je pouze na objednávku, která je závazná s danou dodací lhůtou. 

Plaba předem na firemní účet : poštovné: 0,- Kč  Zdarma! 

+ slevový kupon 100 CZK na zboží  / ÚSPORA 260,- CZK NA NÁKUPU! /


Dobírka: 160,- CZK/ - dodání v rámci České republiky

Dobírka na Slovensko: 160,- CZK!!  Nově slevujeme doběrečné pro naše Slovenské zákaznice, kterých stále přibývá a my si toho velmi vážíme! Takže i poštovné na Slovensko, ačkoliv je mnohem dražší účtujeme pro Vás nyní se slevou, pouze za 160 CZK, jako českým zákaznicím!!! Děkujeme Vám za přízeň!! 


PRO URYCHLENÍ DODÁNÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY PROSÍME KLIENTY O PLATBY PŘEDEM NA FIREMNÍ ÚČET. Objednávky pro klienty platící převodem vyřizujeme vždy přednostně a dodání je pak nejrychlejší variantou s doručením do druhého dne po ČR.  Klienti platící bankovním převodem mají stejně jako naši velkoobchodní partneři výsadu slevového systému s úsporou 260,- Kč na nákupu.

Velkoobchodním partnerům nabízíme slevový systém s úsporou na každý produkt a nákup. Pro velkobochodní slevový systém, Pro velkoobchodní objednávky požadujeme platby bankovním převodem.