Tmavě hnědé clip in DeLuxe vlnité vlasy

Luxusní clip in sady z přirozeně vlnitých lidských Latino vlasů! Nádherné kvalitní a bohaté vlasy v délkách 48/50cm a 55 cm, 60cm, 65cm  a nově i extra délce 70 cm!. Gramáže 130 - 140 gramů!

Více informací

2 990,00 Kč

Luxusní DeLuxe Clip in sady jsou vyrobené ze 100% lidských vlnitých vlasů Latino původu! Vlasy jsou v kvalitě Remy, třídy AAA!

Jedná se o bohaté, hebké a poddajné jemně až středně vlnité vlasy vysoké kvality, které můžete opakovaně mýt, barvit či tonovat, aniž by ztratily na kvalitě.

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu! Všechny vlasy pro Vás důkladně kontrolujeme, vážíme a je-li třeba i dohušťujeme. Zaručíme Vám maximální spokojenost!

Volit můžete z délek 48/50cm ( měřeno natažený vlas ) nebo 55cm ( natažený vlas má zde asi 62cm). Sety s gramážemi od 120 - 130 gramů!

Sady jsou složené z 10 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm

4 x 15cm

4 x 4cm


Sponečky mají silikonový potiskluz, což zaručuje maximální držení prodloužených vlasů! Mimo to díky
silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. Dále jsou
sponky vždy dokonale barevně sladěny s odstínem vlasů, což je velmi důležité, aby se pak spoje ve vašich
vlasech staly neviditelné!

Tyto sady jsou vhodné jak pro ženy s vlnitým vlasy, stejně tak je ale mohou nosit dámy s přirozeně rovnějšími vlasy a to aniž by bylo zapotřebí vlastní vlasy vlnit.. Po připojení vlnitých vlasů se vlásky vždy krásně promýchají a výsledky prodloužení jsou velice přirozené a krásné!

S výběrem vlásků vám rádi poradíme! Neváhejte a splňte si svůj sen o krásných vlasech!

Fotky vlasů jsou autentické a podléhají autorskému právu.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.