Clip in Ultra Volume sady 48/50cm

Luxusní Ultra Volume Clip in sady pro mega objem a dokonalé prodloužení!

Nejhustější vlasy na trhu s extra plnými délkami a konečky vlásků!

Gramáže vlasů dle délek od 240 až nad 300 gramů!

Více informací

4 590,00 Kč


Pro milovnice vlásků, které chtějí víc!!

Mega hustota ....  Mega objem .... Dokonalé prodloužení vlasů ....

Ptaly jste se a my Vás vyslyšeli...Přicházíme s exkluzivní kolekcí mega hustých clip in sad, které boří mýty a svou hustotou dostanou každou z nás...

Dokonale diskrétní tenké spoje Vám zaručí pohodlné nošení. Naše sady jsou tkané na speciálních vlásenkářských krajkách, které přilnou k Vaší hlavince jako bezešvé a dokonale splynou.

Naše vlasy jsou prvotřídní 100%lidské remy v salon kvalitě, přírodní vlasy bez impregnací silikony a chemie. Vlasy jsou vybraného původu ze zemí Evropy, Pobaltí, speciálně vybrané a doporučené pro nás Evropanky!Jedná se o vlasy co možná nejpodobnější našim středoevropským vlasům Mimořádně jemné, hebké, měkké, poddajné!. Můžete je opakovaně mýt, barvit či tonovat, aniž by ztratily na kvalitě.

 Naše vlasy jsou zpracovány metodou Double Drawn - ruční třídění vlasů při výrobě,  díky kterému je zaručena dokonalá hustota  délek a konečků vlasů! 

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu!

 Sady jsou rozměrově dokonale navržené, aby Vám padnuly jako ulité! V sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm  (3 sponky )

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

2 x 10cm ( 2 sponky)

Používáme Vámi nejoblíbenější menší sponečky v nejvyšší kvalitě se silikonovým protiskluzem, které zaručují ještě pohodlnější nošení, naprosto dokonale diskrétní uchycení a maximální držení prodloužených vlasů!

Sponky jsou v nejvyšší kvalitě, určené i pro alergiky.Díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. Dále jsou sponky vždy dokonale barevně sladěny s odstínem vlasů, což je velmi důležité, aby se pak spoje ve vašich vlasech staly neviditelné!

Tyto Maxi sady jsou vhodné pro ženy s hustšími vlasy, ale stejně vhodné jsou i pro ženy, které mají vlasy jemné či standartně husté a touží po hustých vlasech a bohatém účesu!

S výběrem vlásků vám rádi poradíme! Pište na email nebo volejte, jsme to vždy pro Vás!

Neváhejte a splňte si svůj sen o krásných vlasech!

Fotky vlasů jsou autentické a podléhají autorskému právu.

 

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.