Modré - Blue Clip In Maxi sady 150 - 210 gram

Luxusní extra husté clip in Dvojité MAXI 2in1 sady 150 - 230 gramů  V TRENDY FUNKY Modrém - Blue - odstínu!

Clip in sady s maximální možnou hustotu vlasů z vysoce kvalitních a extra jemných vlasů 100% lidských vlasů v nejvyšší kvalitě Salon REMY AAA+!

Originální výroba sad přímo na firmě!

Délky vlasů od 38 - 65cm!! Gramáže od 150 - 220 Gramů dle délek!!

Více informací

2 390,00 Kč

Luxusní Trendy úžasné barevné odstíny FUNKY COLOURS!!

Vyrobeno z vysoce kvalitních 100% lidských vlasů v nejvyšší kvalitě Salon Remy AAA+!

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE BARVENÍ, DÍKY KTERÉ SE ANI TYTO VÝRAZNÉ BARVIČKY NEVYMÝVAJÍ!! ZŮSTÁVAJÍ SYTÉ, ZÁŘIVÉ A OKOUZLUJÍCÍ PO NESPOČET MYTÍ!! VYKOUZLÍ VÁM DOKONALÝ A JEDINEČNÝ ÚČES!!!

 Maximální možná hustota vlasů v jedné sadě! Luxusní Dvojité Maxi 2in1 sady Vám nabízí možnost dosáhnout neskutečně bohatých a hustých vlasů. Zde již neexistují přechody mezi prodlouženými vlasy! Krásně hustá hříva až ke konečkům!

Nyní ještě ve vyšší kvalitě vlasů, nádherné hebké evropské vlasy!!

 Díky těmto chytrým sadám 2in1, které vlastně obsahují 2 x deluxe xxl sady v jednom a technologii šití "double wefted", dosáhne každá žena dokonale hustého účesu jako z prestižních salónů!

 Naše vlasy jsou 100%lidské remy v salon kvalitě třídy AAA, přírodní vlasy bez impregnací silikony a chemie. Vlasy jsou vybraného původu! Ze zemí Východní a Jižní Evropy a Pobaltských států speciálně vybrané pro evropský trh!Jedná se o vlasy co možná nejpodobnější našim středoevropským vlasům. Můžete je opakovaně mýt, barvit či tonovat, aniž by ztratily na kvalitě.

 Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu!

  Dvojité vlasové sady pro Vás šijeme přímo na firmě z dvou celých vlasových tres! Jsou tedy na trhu zcela bezkonkurenční v hustotě a gramáži vlasů! Luxusní provedení a ohromující hustota v těchto sadách zaručí Vaši maximální spokojenost!

 Metoda Double wefted, kterou pro výrobu sad používáme je narozdíl od většiny výrobců na trhu unikátní v tom, že skládá vlasové tresy pod sebe, nikoliv na sebe, čímž dokážeme zachovat diskrétní tenké spojení obou tres, takže pás nenabude na tloušťce v místě šití a zachovává si svoji lehkost, jako u klasických vlasových sad.  V účesu tedy spojení zůstává dokonale diskrétní, nedělá žádné " boule" či nepoutá pozornost, v účesu se dokonale schová! Můžete si tedy užívat dvojité hustoty pásů a pohodlného diskrétního nošení vlásků!

 Sady jsou nově ještě lépe rozměrově vylepšené, aby Vám výborně padnuly! Podařilo se nám redukovat i počet pásů, takže nyní v sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

 

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

 

2 x 20cm  (3 sponky )

 

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

 

2 x 10cm ( 2 sponky)

 

2 x 5 cm ( 1 sponka )

  

Sponky jsou v nejvyšší kvalitě, určené i pro alergiky.Díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. Dále jsou sponky vždy dokonale barevně sladěny s odstínem vlasů, což je velmi důležité, aby se pak spoje ve vašich vlasech staly neviditelné!

 Tyto Maxi sady jsou vhodné pro ženy s hustšími vlasy, ale stejně vhodné jsou i pro ženy, které mají vlasy jemné či standartně husté a touží po hustých vlasech a bohatém účesu!

 S výběrem vlásků vám rádi poradíme! Neváhejte a splňte si svůj sen o krásných vlasech!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.