Kategorie

Červené RED Clip in sady 120 -130 g

Luxusní sady clip in v červených odstínech v délkách od 38cm až po 68cm!

Gramáže od 100 - 130 gramů!

Více informací

2 690,00 Kč

 Luxusní sady v krásných trendy sytých červených a měděných odstínech pro rusovlásky!

Sady Vám nabízíme v délkách od 38cm až po 68cm! Gramáže dle délek od 100 - 130 gramů!

Naše vlasy jsou 100%lidské remy v salon kvalitě třídy AAA, přírodní vlasy bez impregnací silikony a chemie. Vlasy jsou vybraného původu! Ze zemí Východní a Jižní Evropy a Pobaltských států speciálně vybrané pro evropský trh!Jedná se o vlasy co možná nejpodobnější našim středoevropským vlasům. Můžete je opakovaně mýt, barvit či tonovat, aniž by ztratily na kvalitě.

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu! Všechny vlasy pro Vás důkladně kontrolujeme, vážíme a je-li třeba i dohušťujeme.  Zaručíme Vám maximální spokojenost!

Sady jsou složené z 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm 

2 x 16cm

2 x 10cm

2 x 5cm

 

Sponečky Clip In jsou menší, velmi lehké, přitom však mimořádně pevné v nejvyšší kvalitě a vhodné i pro alergiky. Sponky jsou opatřeny silikonovým protiskluzem,  což zaručuje maximální držení prodloužených vlasů!  Mimo to díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. Dále jsousponky vždy dokonale barevně sladěny s odstínem vlasů, což je velmi důležité, aby se pak spoje ve vašich vlasech staly neviditelné!

S výběrem vlásků vám rádi poradíme! Neváhejte a splňte si svůj sen o krásných vlasech!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.