Clip In Ombré Maxi - 100% lidské vlasy - 48/50 cm / 180 gram!

Clip In Ombre luxusní EXTRA HUSTÉ Maxi sady 48/50cm dlouhých vlasů v gramážích přes 180 gramů! 

Více informací

3 950,00 Kč


Nabízíme Vám Luxusní mimořádně husté vlasové Clip In sety barvené technologií Ombré.

Luxusní hustota a gramáž sady 180 gram!

 Clip in sady vyrábíme z vysoce kvalitních 100% lidských vlasů  v nejvyšší dostupné kvalitě na trhu zpracovaných vlasů Salon Remy AAA! Vlasy přírodní, bez chemie a impregnací, barvené do trendy odstínů! Vlasy výběrové, svojí kvalitou a vyjímečnou jemností určené pro Evropanky!


Naše vlasy jsou bez tenčení a mají krásně plné délky a konečky vlasů!!!

 

Unikátní technologie barvení OMBRÉ, se speciálními zesvětlujícími a barevnými pigmenty, které  díky své jedinečnosti dokážou zachovat vysokou kvalitu a trvnalivost vlasů  

Můžete volit jak rovné, tak i vlnité varianty vlasů původem ze zemí Východní Evropa a Latino!

Technologie barvení Ombré je stále velmi žádaná a oblíbená, proto Vám na přání přinášíme kolekci nejmódnějších ombré variací, které Vám vykouzlí dokonalý účes a jimiž zaručeně oslníte Vaše okolí! Největší výhodou clip in setů je, že můžete zvolit clip in, které navážou na Váš odstínek a dále se v délkách mohou proměnit na jakoukoliv úžasnou barevnou variantu, které byste sama jen obtížně dosahovala opakovaným barvením ať už na blond, červenou či růžovou!

Nemusíte si ničit svoje vlastní vlasy! Nyní můžete vyzkoušet jakýkoliv z nádherných ombré odstínů a během minuty zcela proměníte svůj vzhled!!

Na trhu jsou převážně jen syntetické ombré vlasy, které ve Vašem účesu však mohou působit velmi lacině, naše Ombré jsou z velmi kvalitních extra jemných vlasů určených pro evropský trh, proto je ve Vašem účesu nikdo nepozná a můžete si tedy nyní dopřát luxus ombré z lidských vlasů.

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu! Všechny vlasy pro Vás důkladně kontrolujeme, vážíme a je-li třeba i dohušťujeme.  Zaručíme Vám maximální spokojenost!

 Dvojité vlasové sady pro Vás šijeme přímo na firmě z dvou celých vlasových tres! Jsou tedy na trhu zcela bezkonkurenční v hustotě a gramáži vlasů! Luxusní provedení a ohromující hustota v těchto sadách zaručí Vaši maximální spokojenost!

Metoda Double wefted, kterou pro výrobu sad používáme je narozdíl od většiny výrobců na trhu unikátní v tom, že skládá vlasové tresy pod sebe, nikoliv na sebe, čímž dokážeme zachovat diskrétní tenké spojení obou tres, takže pás nenabude na tloušťce v místě šití a zachovává si svoji lehkost, jako u klasických vlasových sad.  V účesu tedy spojení zůstává dokonale diskrétní, nedělá žádné " boule" či nepoutá pozornost, v účesu se dokonale schová! Můžete si tedy užívat dvojité hustoty pásů a pohodlného diskrétního nošení vlásků!

Sady jsou rozměrově vylepšené, aby Vám výborně padnuly! Podařilo se nám redukovat i počet pásů, takže nyní v sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm  (3 sponky )

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

2 x 10cm ( 2 sponky)

2 x 5 cm ( 1 sponka )

Nově používáme ještě lepší menší sponečky v nejvyšší kvalitě se silikonovým protiskluzem, které zaručují ještě pohodlnější nošení, naprosto dokonale diskrétní uchycení a maximální držení prodloužených vlasů!

Sponky jsou v nejvyšší kvalitě, určené i pro alergiky.Díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. Dále jsou sponky vždy dokonale barevně sladěny s odstínem vlasů, což je velmi důležité, aby se pak spoje ve vašich vlasech staly neviditelné!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.