Clip in vlasy Balayage - Maxi sada Skořicový mix

Clip in vlasy Balayage - Evropské Clip in vlasy -  Luxusní extra husté clip in vlasy! 

Maximální možná hustota vysoce kvalitních, extra jemných evropských vlasů!

Gramáže vlasů nově od bohatých 180 až nad 230 gramů!

Gramáže sad:

38/40 cm    180

48/50 cm    180g /  210 g 

53/55 cm    180g /  210 g

60 cm          220 g

63 cm          220 g 

65 cm          220 g

Více informací

3 590,00 Kč

Maximální možná hustota vlasů v jedné sadě! Luxusní Dvojité Maxi 2in1 sady Vám nabízí možnost dosáhnout neskutečně bohatých a hustých vlasů. Zde již neexistují přechody mezi prodlouženými vlasy! Krásně hustá hříva až ke konečkům!

Luxusní odstín z nové kolekce Balayage odstínů! Balayage jako z prestižního salonu! Dokonale propracované a v současnosti i nejvíce trendy barvení vlasů Vám okamžitě promění účes v jedno umělecké dílo!

Po nasazení vždy skvěle padne i do vlasů, které jsou přírodní či barvené bez balayage nebo melírků, takže doporučujeme všem toužícím po krásném trendy účesu!  Krásné odstíny, které společně dokonale ladí Vám vytvoří efekt nádherně zdravých vlasů, které hýří odlesky a vypadají neskutečně přirozeně! 

V nejvyšší kvalitě zpracovaných vlasů, nádherné evropské vlasy bez tenčení! 

Díky těmto chytrým sadám 2in1, které vlastně obsahují 2 x deluxe xxl sady v jednom a technologii šití "double wefted", dosáhne každá žena dokonale hustého účesu jako z prestižních salónů!

Naše vlasy jsou 100%lidské remy v salon kvalitě třídy AAA, přírodní vlasy bez impregnací silikony a chemie. Vlasy jsou vybraného původu! Ze zemí Východní a Jižní Evropy a Pobaltských států speciálně vybrané pro evropský trh!Jedná se o vlasy co možná nejpodobnější našim středoevropským vlasům. Můžete je opakovaně mýt, barvit či tonovat, aniž by ztratily na kvalitě.

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu!

Metoda Double wefted, která je na výrobu sad použita, je narozdíl od většiny výrobců na trhu unikátní v tom, že skládá vlasové tresy pod sebe, nikoliv na sebe, čímž dokážeme zachovat diskrétní tenké spojení obou tres, takže pás nenabude na tloušťce v místě šití a zachovává si svoji lehkost, jako u klasických vlasových sad.  V účesu tedy spojení zůstává dokonale diskrétní, nedělá žádné " boule" či nepoutá pozornost, v účesu se dokonale schová! Můžete si tedy užívat dvojité hustoty pásů a pohodlného diskrétního nošení vlásků!

Sady jsou nově ještě lépe rozměrově vylepšené, aby Vám výborně padnuly! Podařilo se nám redukovat i počet pásů, takže nyní v sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm  (3 sponky )

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

2 x 10cm ( 2 sponky)

2 x 5 cm ( 1 sponka )

Používáme ještě lepší menší sponečky v nejvyšší kvalitě se silikonovým protiskluzem, které zaručují ještě pohodlnější nošení, naprosto dokonale diskrétní uchycení a maximální držení prodloužených vlasů!

Tyto Maxi sady jsou vhodné pro ženy s hustšími vlasy, ale stejně vhodné jsou i pro ženy, které mají vlasy jemné či standartně husté a touží po hustých vlasech a bohatém účesu!

Přesvěčte se o kvalitě našich vlasů a navštivte  naši fotogalerii s odkazem na facebook a fotkami přímo od našich spokojených klientek! 

S výběrem vlásků vám rádi poradíme! Neváhejte a splňte si svůj sen o krásných vlasech!

Fotky vlasů jsou autentické a podléhají autorskému právu.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.