Clip in vlasy Ledové blond Maxi Dvojité sady

Luxusní extra husté clip in Dvojité MAXI 2in1 sady Vám nabízí maximální možnou hustotu vlasů z vysoce kvalitních a extra jemných vlasů!

Gramáže vlasů nově od bohatých 180 až nad 230 gramů!

Gramáže sad:

38/40 cm    180 g

48/50 cm    180g /  210 g 

53/55 cm    180g /  210 g

60 cm          220 g

63 cm          220 g 

65 cm          220 g

68/70 cm     230 g

Více informací

3 390,00 Kč

Maximální možná hustota vlasů v jedné sadě! Luxusní Dvojité Maxi 2in1 sady Vám nabízí možnost dosáhnout neskutečně bohatých a hustých vlasů. Zde již neexistují přechody mezi prodlouženými vlasy! Krásně hustá hříva až ke konečkům!

Náš Ledový blond odstín je vyroben unikátní speciální technologií barvení, která uzamyká ledové tony uvnitř vlasů a dokáže zachovat dokonale ledový ton! Vlasy opětovně nežloutnou! Nevymývá se a zůstává dokonale ledový!! Už žádné žluté odlesky!!

Platinové a ledové odstíny jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších, silných panenských vlasů! Proto zde neplatí, že platinové či zesvětlené odstíny mají kratší dobu použitelnosti!! Naše platinové vlasy vydrží srovnatelně dlouho, jako tmavé odstíny! Zůstanou kvalitní a krásné po nespočet mytí a navzdory pravidelným tepelným úpravám.

Vlasy mají při výrobě ruční zpracování Double Drawn!

Dokonale husté vlasy od spojů až po konečky!

Nyní v nejvyšší kvalitě -  nádherné hebké evropské vlasy!!

Díky těmto chytrým sadám 2in1, které vlastně obsahují 2 x deluxe xxl sady v jednom a technologii šití "double wefted", dosáhne každá žena dokonale hustého účesu jako z prestižních salónů!

Už nemusíte vlasy upravovat silver šampony, což ničí kvalitu vlasů. Dodnes výrobci vlasy jen odbarvovali a na trhu nebyly kvalitní ledové odstíny.. Tento odstín je však dokonalý, vyroben pouze z nejkvalitnějších, silných panenských vlasů! Naše ledové blond vlasy vydrží srovnatelně dlouho, jako tmavé odstíny! Zůstanou kvalitní a krásné po nespočet mytí a navzdory tepelným úpravám.

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu!

 Metoda Double wefted, kterou pro výrobu sad používáme je narozdíl od většiny výrobců na trhu unikátní v tom, že skládá vlasové tresy pod sebe, nikoliv na sebe, čímž dokážeme zachovat diskrétní tenké spojení obou tres, takže pás nenabude na tloušťce v místě šití a zachovává si svoji lehkost, jako u klasických vlasových sad.  V účesu tedy spojení zůstává dokonale diskrétní, nedělá žádné " boule" či nepoutá pozornost, v účesu se dokonale schová! Můžete si tedy užívat dvojité hustoty pásů a pohodlného diskrétního nošení vlásků!

Sady jsou nově ještě lépe rozměrově vylepšené, aby Vám výborně padnuly! Podařilo se nám redukovat i počet pásů, takže nyní v sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm  (3 sponky )

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

2 x 10cm ( 2 sponky)

2 x 5 cm ( 1 sponka )

 

Sponky jsou v nejvyšší kvalitě, určené i pro alergiky.Díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. Dále jsou sponky vždy dokonale barevně sladěny s odstínem vlasů, což je velmi důležité, aby se pak spoje ve vašich vlasech staly neviditelné!

Tyto Maxi sady jsou vhodné pro ženy s hustšími vlasy, ale stejně vhodné jsou i pro ženy, které mají vlasy jemné či standartně husté a touží po hustých vlasech a bohatém účesu!

Přesvěčte se o kvalitě našich vlasů a navštivte naši největší fotogalerii zákaznic na českém internetu!

S výběrem vlásků vám rádi poradíme! Neváhejte a splňte si svůj sen o krásných vlasech!

Fotky vlasů jsou autentické a podléhají autorskému právu.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.