Clip in vlnité Maxi Dvojité sady 55/60cm 200 gram

Luxusní extra husté clip in Dvojité sady z přirozeně vlnitých lidských latino vlasů! 

Délka natažených vlasů 60cm gramáž nad 200 gram.

V plné škále barevných odstínů a trendy melírků!

Více informací

4 290,00 Kč

Maximální možná hustota nádherně vlnitých vlasů v jedné sadě! Luxusní Dvojité Vlnité maxi sady Vám nabízí možnost dosáhnout neskutečně bohatých a hustých vlasů. Zde již neexistují přechody mezi prodlouženými vlasy! Nádherně hustá hříva až ke konečkům!

Naše sady jsou tkané unikátní metodou na kraječce, což zaručuje decentní a nejtenčí možný spoj, který ve vlasech báječně sedí a je maximálně diskrétní!!!

Díky těmto chytrým sadám 2in1, které vlastně obsahují 2 x deluxe vlnité sady v jednom a technologii šití "double wefted", dosáhne každá žena dokonale hustého účesu jako z prestižních salónů!

Luxusní Dvojité vlnité clip in sady jsou vyrobené ze 100% lidských vlnitých vlasů Latino původu! Vlasy jsou v kvalitě Remy, třídy AAA! Jedná se o bohaté, hebké a poddajné jemně až středně vlnité vlasy vysoké kvality, které můžete opakovaně mýt, barvit či tonovat, aniž by ztratily na kvalitě.

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu! Všechny vlasy pro Vás důkladně kontrolujeme, vážíme a je-li třeba i dohušťujeme. Zaručíme Vám maximální spokojenost!

Volit můžete z délek 48/50cm ( měřeno natažený vlas ) nebo 55/60cm ( natažený vlas má zde asi 62cm). Sety s gramážemi od 180 - 220 gramů, často v maxi délkách dosahují až k neuvěřitelným 230 gramům!

Sady jsou složené z 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm

2 x 15cm

2 x 10cm

2 x 5cm


Sponečky mají silikonový potiskluz, což zaručuje maximální držení prodloužených vlasů! Mimo to díky
silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. Dále jsou
sponky vždy dokonale barevně sladěny s odstínem vlasů, což je velmi důležité, aby se pak spoje ve vašich
vlasech staly neviditelné!

Tyto sady jsou vhodné jak pro ženy s vlnitým vlasy, stejně tak je ale mohou nosit dámy s přirozeně rovnějšími vlasy a to aniž by bylo zapotřebí vlastní vlasy vlnit.. Po připojení vlnitých vlasů se vlásky vždy krásně promýchají a výsledky prodloužení jsou velice přirozené a krásné!

S výběrem vlásků vám rádi poradíme! Neváhejte a splňte si svůj sen o krásných vlasech!

Fotky vlasů jsou autentické a podléhají autorskému právu.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.