Clip in vlasy - Čokoládově hnědé DeLuxe XXLsady

Luxusní sady Clip In DeLuxe XXL ze 100% lidských vlasů Remy třídy AAA, délky od 38cm – 66/68cm, gramáže dle délek od  130 gramů.

Více informací

2 390,00 Kč

Clip in sady vyrábíme z vysoce kvalitních 100% lidských vlasů  v nejvyšší dostupné kvalitě na trhu zpracovaných vlasů Salon Remy AAA! Vlasy přírodní, bez chemie a impregnací, barvené do trendy odstínů! Vlasy výběrové, svojí kvalitou a vyjímečnou jemností určené pro Evropanky!

Naše vlasy jsou bez tenčení a mají krásně plné délky a konečky vlasů!!!


Husté luxusní sady pro perfektní objem a prodloužení vlasů.

Dostupné v délkách od 38cm až po 65/68cm! 

( Nejdelší varianty vlásků až nad 70 cm najdete nově v kategorii Maxi sad a Ultra Volume sad , protože Maxi délky, vyžadují i Maxi gramáže...)

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu! Všechny vlasy pro Vás důkladně kontrolujeme, vážíme a je-li třeba i dohušťujeme.  Zaručíme Vám maximální spokojenost!

 

Každou sadu pro Vás důkladně připravujeme, vážíme a kontrolujeme.. Všechny výrobky na firmě ještě více dohušťujeme, abychom si udržely letitý standard a dodali Vám vždy vylepšený, nadstandardní produkt, který Vám udělá opravdu radost!

Nenajdete u nás asijské vlasy impregnované a chemicky tenčené, kterých je plný český internet!! Takové vlasy Vám často už po prvním umytí zhrubnou a jsou nadále nenositelné!! 

Naše vlasy můžete bez obav opakovaně mýt, tak jako Vaše vlastní! Zachovají si svoji jemnost a vitalitu i po umytích a budou Vám opravdu ozdobou!


Sady jsou nově ještě lépe rozměrově vylepšené, aby Vám výborně padnuly! Podařilo se nám redukovat i počet pásů, takže nyní v sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm  (3 sponky )

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

2 x 10cm ( 2 sponky)

2 x 5 cm ( 1 sponka )

Nově používáme ještě lepší menší sponečky v nejvyšší kvalitě se silikonovým protiskluzem, které zaručují ještě pohodlnější nošení, naprosto dokonale diskrétní uchycení a maximální držení prodloužených vlasů!

Sponky jsou v nejvyšší kvalitě, určené i pro alergiky.Díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. Dále jsou sponky vždy dokonale barevně sladěny s odstínem vlasů, což je velmi důležité, aby se pak spoje ve vašich vlasech staly neviditelné!

 

Fotky vlasů jsou autentické, stejně jako fota zákaznic u výrobků

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.