Luxusní příčesek culík/ cop /100g/ - 100% lidské vlasy Remy/ 50cm

50 cm dlouhé luxusní husté příčesky - CULÍKY 100 g ze 100 % lidských vlasů v kvalitě Remy třídy A+! Velká nabídka barvených odstínů včetně melírů!

Více informací

2 490,00 Kč

Nejlepší nabídka luxusních příčesků - culíků ze 100 % lidských vlasů Remy třídy AAA vám nabízíme v úžasné hustotě o 100 gramech a v té nejširší nabídce trendy odstínů včetně melírů!

Culíky se staly absolutním hitem a zároveň tou nežádanější a nejšetrnější metodou prodlužování vlasů! Cop si nasadíte za minutku a dosáhnete dokonalého prodloužení a zahuštění účesu! Nikdo nerozezná vlasy od Vašich vlastních a ohromíte nádherným bohatým účesem!

Aplikace copu je velmi jednoduchá a neuvěritelně rychlá! Stačí jen připnout pinetky a obtočit culík sexy stužkou a hotovo! Culíky skvěle padnou a pevně drží a dokonale vypadají! Vlasy nezatěžují a báječně se nosí, zkrátka pefektní metoda prodloužení a zahuštění vlasů!

Culíky můžete nadále upravovat, použít jakoukoli gumičku či ozdoby do vlasů, obmotat pramenem vlastních vlasů, nebo z nich udělat drdol, účes vždy vypadá úžasně a přirozeně!

Culíky jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů vysoké kvality, proto je můžete žehlit, natáčet či kůlmovat, aniž by ubraly na kvalitě!

Struktura vlasů je rovná.

Vybírejte z velké nabídky barevných odstínů!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.