Kategorie

Home

Není zde žádné zboží.

Podkategorie

 • REVOLUČNÍ OCHRANNÝ SPREJ pro naše Salon Remy prodloužené vlasy

  Nabízíme Vám revoluční přípravek, který byl vyrobený a navržený speciálně pro náš typ nabízených vlasů Salon Remy AAA+! Přípravek, který jako jediný na trhu dokáže ochránit prodloužené vlasy po 24hodin před vysušováním, cucháním či lámáním vlasů! Slouží k nepřetržité denní péči a výrazně prodlužuje životnost prodloužených vlasů! Nejvřeleji Vám doporučujeme!

 • Ochranný šampon + kondicionér pro Salon Remy prodloužené vlasy

  Představujeme Vám unikátní ochranný šampon + kondicionér 2in1, který byl vyrobený a navržený speciálně pro náš typ nabízených vlasů Salon Remy AAA+! Unikátní receptura dokáže ochránit prodloužené vlasy při mycím procesu, revitalizovat, hydratovat a dokonale a uhladit jak prodloužené, tak i rostoucí vlasy! Slouží jako ochranný štít před lámáním a poškozením vlasů. Je vhodný jak pro metody Clip in, tak i pro metody stálého prodloužení! Je špičkou mezi přípravky na prodloužené vlasy a s radostí Vám jej nyní nabízíme a vřele Vám doporučujeme!

 • Ochranný sprej Heat Protection pro styling prodloužených vlasů

  Představujeme Vám revoluční přípravek, který byl vyrobený a navržený speciálně pro náš typ nabízených vlasů Salon Remy AAA+! Přípravek, který jako jediný na trhu dokáže ochránit prodloužené vlasy při tepelných úpravách, jako je žehlení, kůlmování či fénování. Unikátní technologie též uzamyká uvnitř vlasů potřebnou výživu pro zachování hydratace až po 24 hodin chrání vlasy před vysušováním, cucháním či lámáním vlasů! Pokud tedy rády upravujete prodloužené vlasy, je pro Vás tou nejlepší volbou a nejvřeleji Vám doporučujeme!

 • Kartáč pro prodloužené vlasy - Satin Touch

  Nabízíme Vám luxusní kartáče pro prodloužené - ale i vlastní vlasy, které jsou vyrobeny speciální technologí, speciálně na křehké, prodloužené a zacuchané vlasy.

 • Clip in vlasy - DeLuxe sady 120 - 140 g/

  Clip in DeLuxe - hustší sady - gramáž dle délek 120 - 140 gramů!! Krásně plné délky a konečky vlasů!! Vyrobeno z vysoce kvalitních jemných vlasů Salon REMY AAA+ !! Dostupné v délkách vlasů: 40 cm, 48 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65/68 cm ! ( délky vlasů nad 70 cm najdete nově v kategorii Maxi sad a Utra Volume sad..)

 • Clip in Maxi Dvojité sady 180 - 230 gramů!

  Clip in DeLuxe Maxi dvojité sady - Nejhustější sady na trhu! - Gramáže nově i v nejkratších délkách 40 cm od bohatých 170 gramů - 230 gramů. Dostupné v délce 40 cm, 48 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 68 cm

 • Clip In DeLuxe Vlnité sady /120 - 140 g /

  Clip in DeLuxe Vlnité sady - hustší sady - gramáž 120 - 130 gramů v délce 48/ 50 cm , 55/ 60 cm a nově i extra délce 60/65cm!!!

 • Clip in Dvojité Vlnité sady /180 - 230 g /

  Clip in Dvojité Vlnité sady - nejhustější vlnité vlasové sady na trhu - gramáž 180 - 230 gramů v délce 48/50 cm, 55/ 60 cm a 60/65cm! Nově dostupné i v plné škále odstínů včetně melírků ! Více než trendy odstínů!

 • Clip In ČERVENÉ A MĚDĚNÉ odstíny! 100 - 230g!

  Luxusní nabídka Clip in vlasů pro Rusovlásky v těch nejžhavějších červených a měděných odstínech! Trh prodloužených vlasů na rusovlásky často zapomíná a výběr odstínů je velmi malý! Na Vaše přání Vám přinášíme několik trendy červených a měděných tonů, které Vás okouzlí! Rusovlásky už nemusí Clip in barvit, nyní je z čeho vybírat! Nádherné syté výrazné odstíny, které si zamilujete!

 • Šedé - Stříbrné vlasy / SILVER - GREY/ Clip in i tresy!!

  GO SILVER!! Nejlepší čas vyzkoušet nový trend nádherných sytých stříbro-šedých odstínů vlasů ! Nechte se zlákat a vyzkoušejte naše luxuxní Clip in sady nebo vlasovou tresu! Nabízíme v několika variantách délek vlasů od 40cm až po 65 cm!!!

 • Clip in Šedé - SILVER Grey OMBRÉ luxusní sady 110 - 210 gram!

  Luxusní kolekce Ombré Šedých - Stříbrných Clip Invlasů v kombinaci s Černými a Hnědými odstíny! Silver- Grey odstíny vlasů jsou stále žhavým trendem! Nechte se zlákat i Vy! Je to tak jednoduché! Díky našemu ombré si nemusíte svoje vlastní vlasy ničit barvením! Dosáhnete luxusního prodloužení a zahuštění účesu jako z prestižních salonů! Silver odstíny jsou barvené unikátní technologií, která zaručuje jejich trvalou sytost, zářivost a exkluzivitu! Let´s GO SILVER!

 • Clip In OMBRÉ - 100% lidské vlasy - Luxusní sady 120 - 210 gram!

  Luxusní Clip in Ombré sady vyrobené ze 100% lidských vlasů v salon kvalitě RemyAAA původem Východní Evropa a Latino ! Rovné i vlnité vlasy! Módní hit barvení Ombré je stále velmi žádaný a tak na Vaše přání přinášíme kolekci nejoblíbenějších ombré variací, které Vám vykouzlí nádherný a módní vzhled během několika minut! Precizní provedení a úžasné barvení Vás okouzlí! Nabízíme Vám v široké nabídce gramáží 120 gram, 170 gram, 180 gram a 210 gram! Délky vlasů: 48/50cm, 53/55cm, 60 a 65cm! Neváhejte a vyzkoušejte tento nádherný trend, kterým oslníte svoje okolí

 • Clip in vlasy FUNKY Colors! - Barevné vlasy 100 - 210 gram

  Luxusní kolekce módních bláznivých barviček je tu pro Vás!! FUNKY COLORS v provedení ze 100% lidských vlasů! Nádherné Modré, Tyrkysové, Fialové či Růžové odstíny, které jsou syté, nevymývají se a působí v účesu naprosto dokonale a přirozeně!!! Běžně jsou barevné clip in sady dostupné jen ze syntetických vlasů, ty se nepřirozeně lesknou a působí ve vlasech příliš lacině! Naše sady Vám umožní užít si toho luxusu nádherných kvalitních lidských vlasů v Remy Salon kvalitě a těchto nádherných trendy odstínů! Další výhodou je úžasná technologie barvení, díky které se barvičky nevymývají, zůstávají nádherně syté a působí dokonale! Clip in sady v délkách od 40cm až po 65cm!! Gramáže od 100 - 210 gram! TOP nabídka!

 • Clip in Ultra Volume sady - 240 - 300 gram!

  Clip in Ultra Volume sady Nejhustější clip in sady s gramážemi od 240 gram až po neuvěřitelných 300 gram! To nejlepší, co nám současný trh s prodlouženými vlásky nabízí. Sady tkané na kraječkách, které přilnou k hlavě jako bezešvé. Během několika minut dosáhnete maximálního možného objemu a naprosto dokonalého prodloužení vlasů jako z prestižních salonů. Dostupné v délkách vlasů od 48cm až po 70 cm!

 • Clip in Kudrnaté sady / 120-190 g /

  Clip in Kudrnaté sady o délce 55 cm a 120 gramech nebo 190 gramech

 • Clip in Rychlopásy Premium- Samostatné pásy 120 gram

  Luxusní prodloužení a zahuštění vlasů v jednom kroku! Dokonalá hustota 120 gram v jednom perfektně vypracovaném Clip in rychlopásu. - blesková aplikace.. - kompletní hustota a gramáž, bohatý účes.. - pohodlné nošení, dokonale tenké a diskrétní spoje... Vybírat můžete z délek 48/50, 53/55cm a 60cm ve spoustě variantách odstínů!

 • Clip in Rychlopásy 70 – 100g!! Rovné i Vlnité!

  Horká novinka na Vaše přání! Rychlopásy / 4in1 /! Dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů v jednom jediném kroku! Rychlopásy na celou hlavu v délkách od 40cm až po 60cm! Gramáže od 70 – 100 gramů! Můžete volit jak v rovné, tak vlnité variantě vlasů!!!

 • Clip in luxusní syntetické sady

  Nejnovější luxusní syntetika - nejvěrenější napodobenina lidského vlasu na trhu! K nerozponání od lidských vlasů! Extra husté Clip In sady s gramáží od 140 - 170 gramů ve vlnitém i rovném provedení! Nově v široké škále barevných odstínů od tmavých přes melírované, dokonalé blond či ohnivě červené trendy odstíny!

 • Samostatné dvojité pásy easy-clip

  Samostatné dvojité pásy easy-clip - 50 - 70 gramů o délce 38 cm, 43 cm a 50 cm

 • Clip in ofiny

  Clip in ofiny

 • Clip in culíky

  Clip in culíky Luxusní příčesky vyrobeny z vysoce kvalitních 100% lidských vlasů v kvalitě Salon Remy AAA+! Nabízíme Vám culíky v široké škále trendy odstínků včetně melírů a také v nabídce několika délek vlásků! Nejlepší a nejpevnější uchycení culíků dostupné na současném trhu prodloužených vlasů! Culíky netíží, nepadají, úžasně se nosí! Neváhejte a vyzkoušejte!

 • Vlasové pásy - tresy EUROPEAN WEAVES - Top Salon kvalita!!

  Luxusní nabídka vlasových pásů - tres European Weaves v nejvyšší kvatiě Salon Remy AAA+! Zpracování vlasů Vám zaručí krásně plné délky a konečky vlasů! !! Extra husté 110 - 116 gramové precizně zpracované vlasové pásy v délkách od 40 cm po 65 cm v široké škále barevných odstínů nově včetně Ombré a červených tonů!!! Vhodné pro všechny metody pásového prodloužení - šití, lepení, naplétání, Pu extension atd.

 • RUSKÉ VLASOVÉ TRESY Double drawn!

  Na Vaše přání a pro velkou poptávku po ruských vlasech Vám nyní nabízíme novinku! Luxusní Ruské vlasové tresy Double Drawn!! Technologii zpracování vlasů Double Drawn milují ženy po celém světě, jako jediná Vám zaručuje dokonale husté vlasy po celé délce až ke konečkům! Vykouzlí Vám efekt neskutečně zdravých a plných hustých vlasů! Vybírat můžete z velké škály délek a mnoha barevných odstínů! Tresy jsou určené pro všechny metody pásového prodloužení.

 • Ruské vlasy s keratinem Double Drawn!

  Ruské vlasy zpracované technologií Double Drawn předpřipravené pro metodu keratin / U typ / Volit můžete z délek vlasů od 40 cm až po 65 cm v široké škále trendy barevných odstínů, s možností volby počtu pramenů. Zpracování vlasů Double Drawn Vám zaručuje dokonale husté vlasy po celé délce až ke konečkům! Extra husté prameny: 1 pramen = 1 gram!!

 • Vlasy s keratinem Salon Remy AAAA+

  Vlasy s keratinem v nejvyšší kvalitě Remy s možností výběru počtu pramenů - 50 ks, 100 ks, 200 ks a s volbou délky vlasů od 40 cm do 60 cm. Rovné i vlnité sturktury vlasů!

 • Ruské vlasy Double Drawn keratin - "I" Typ - UNI method

  Ruské vlasy zpracované technologií Double Drawn s keratinovým zakončením " I " Typ ( Stick Tipped ) předpřipravené pro metodu microrings, bond, je možné použít i na klasickou keratinovou metodu. Volit můžete z délek vlasů od 40 cm až po 65 cm v široké škále trendy barevných odstínů, s možností volby počtu pramenů. Zpracování vlasů Double Drawn Vám zaručuje dokonale husté vlasy po celé délce až ke konečkům! Grade: Remy 5AAAAA Extra husté prameny: 1 pramen = 1 gram!!

 • Vlasy micro rings a easy loop Remy AAA / " I " Typ/

  Vlasy micro rings a easy loop s keratinovým zakončením " I typ" pro metody micro rings, bond ale i keratin.

 • Nano ring vlasy - Arménské vlasy Double Drawn 7A

  Nabízíme Vám horkou novinku, revoluční a tolik oblíbenou metodu Nano rings! Tato metoda Vám zaručí minimální viditelnost spojů, velmi pohodlné nošení prodloužených vlasů. Arménské prameny Double Drawn jsou nádherně husté a plné po celé délce až ke konečkům! Grade: Remy 7AAAAAAA Délky vlasů od 40cm až po 65cm!

 • Tape In Vlasy / Východoevropské Tape in /

  Tape in / 100% lidské vlasy European Weaves v luxusní Salon Remy AAA+ ! Vlasové tresy s tape in páskou pro rychlé a snadné prodloužení vlasů! Délkay vlasů od 40cm až po 60 cm v nádherných odstínech včetně Ombré variant ! NYNÍ LETNÍ SUPER AKCE!!! Ke koupi dvou balení Tape in - Originál náhradní pásky v hodnotě 490,- Kč zcela ZDARMA!!!

 • Odstraňovač Tape in pásků / odstraňovač tape in lepidla

  Luxusní odstraňovač tape in pásky originál od výrobce našich Tape in vlasů. Unikátní složení na olejové bázi bezpečně, šetrně a snadno odstraní dokonale lepidlo z Vašich Tape in vlasů. Rychlé, okamžité působení. Výrobek je bez alkoholu, maximálně šetrný k vašim vlasům a pečující o pokožku hlavy. Obohacený o osvěžující citrusové oleje, které se postarají o kvalitu a výživu Vašich vlasů během sundávacího procesu prodloužených vlasů.

 • Tape in oboustranné pásky / Náhradní pásky Tape in

  Náhradní pásky Tape in k reaplikaci Tape in vlasů. Jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly našim prodloužením vlasů. Unikátní lepidlo šetrné k Vašim vlastním vlasům. Každé balení obsahuje 48 pásek.