Home

Není zde žádné zboží.

Podkategorie

 • Kosmetika a péče o prodloužené vlasy

  Nabízíme Vám tu nejlepší kosmetiku v péči o prodloužené vlasy od předního evropského výrobce prodloužených vlasů. Naše přípravky opravdu fugnují a zaručí Vám až dvojnásobnou trvanlivost prodloužených vlasů a zároveň jsou i tou nejlepší volbou pro Vaše vlastní vlasy!

 • Clip in Culíky

  Clip in culíky/ Ponytail/ Culík příčesek Luxusní příčesky vyrobeny z vysoce kvalitních hedvábných 100% lidských evropských vlasů v Salon kvalitě. Nabízíme Vám culíky v široké škále trendy odstínků včetně melírů, balayage a také v nabídce několika délek vlásků! Nejlepší a nejpevnější uchycení culíků dostupné na současném trhu prodloužených vlasů! Culíky netíží, nepadají, úžasně se nosí a budou Vám tou nejkrásnější ozdobou! Neváhejte a vyzkoušejte!

 • Clip in vlasy - DeLuxe sady 130g

  Clip in vlasy - DeLuxe hustší Clip in sady - gramáž dle délek 130- 40 gramů!! Nejlepší Clip in vlasy! Krásně plné délky a konečky vlasů!! Top Salon kvalita! Třída AAAAA! Evropský výrobce - Evropská kvalita vlasů! Dostupné v délkách vlasů: 30 cm, 45 cm,50 cm a 55 cm! ( délky vlasů nad 70 cm najdete nově v kategorii Maxi sad a Utra Volume sad..)

 • Clip in vlasy - Maxi Dvojité sady 180 - 230 gramů!

  Clip in pravé lidské vlasy - Maxi sady - Luxusní bohatá hustota vlasů s gramážemi od 180 - 220 gramů! Dostupné v délce 40/45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm! Nejlepší Clip in vlasy! Krásně plné délky a konečky vlasů!! Top Salon kvalita vlasů! Třída AAAAA+! Evropský výrobce - Evropská kvalita vlasů!

 • Bezešvé Seamless Evropské Clip in vlasy 150-190 gram

  Luxusní Bezešvé Clip in vlasy - Evropské Clip in vlasy zpracované na nano tape průhledných páscích, které dokonale přilnou k hlavě a spoj se stává naprosto neviditelným! Vyrobeno z královských evropských European Remy Royal lidských vlasů v nejvyšší kvalitě Double Drawn - s extra plnými délkami a konečky vlasů! Délky od 40 - 65 cm. Velký výběr trendy odstínů! Gramáže od 150 - 190 gramů.

 • Clip in Ultra Volume sady - 240 - 300 gram!

  Clip in Ultra Volume sady Nejhustější clip in sady s gramážemi od 240 gram až po neuvěřitelných 300 gram! To nejlepší, co nám současný trh s prodlouženými vlásky nabízí. Sady tkané na kraječkách, které přilnou k hlavě jako bezešvé. Během několika minut dosáhnete maximálního možného objemu a naprosto dokonalého prodloužení vlasů jako z prestižních salonů. Dostupné v délkách vlasů od 48cm až po 70 cm!

 • Clip In vlasy vlnité /130-140 g /

  Clip in vlasy vlnité - pravé lidské vlnité vlasy v nejvyšší salon kvalitě třídy AAAAA! Nádherné Clip in sady s gramážemi 130 - 140 gramů, délky vlasů od 40 cm až po 55 cm! Evropský výrobce! Evropská kvalita vlasů!

 • Clip in vlasy vlnité extra husté /180 - 230 g /

  Clip in vlnité vlasy - Extra husté vlnité clip in sady - nejhustější vlnité vlasové sady na trhu - gramáž 180 - 230 gramů v délce 48/50 cm, 55/ 60 cm a 60/65cm! Nově dostupné i v plné škále odstínů včetně melírků ! Více než trendy odstínů!

 • Clip In OMBRÉ - 100% lidské vlasy - Luxusní sady

  Luxusní Clip in Ombré sady vyrobené ze 100% lidských vlasů v salon kvalitě RemyAAA původem Východní Evropa a Latino ! Rovné i vlnité vlasy! Módní hit barvení Ombré je stále velmi žádaný a tak na Vaše přání přinášíme kolekci nejoblíbenějších ombré variací, které Vám vykouzlí nádherný a módní vzhled během několika minut! Precizní provedení a úžasné barvení Vás okouzlí! Nabízíme Vám v široké nabídce gramáží 120 gram, 170 gram, 180 gram a 210 gram! Délky vlasů: 48/50cm, 53/55cm, 60 a 65cm! Neváhejte a vyzkoušejte tento nádherný trend, kterým oslníte svoje okolí

 • Clip in Kudrnaté sady /130 gram/

  Clip in Kudrnaté sady o délce 55 cm a 120 gramech nebo 190 gramech

 • Clip in Pásy Premium- Samostatné pásy - Rychlopásy 120 gram

  Clip in pásy - Luxusní prodloužení a zahuštění vlasů v jednom kroku! Vysoce kvalitní pravé lidské vlasy evropského původu double drawn! Dokonalá hustota 120 gram v jednom perfektně vypracovaném Clip in samostatném pásu. - blesková aplikace.. - kompletní hustota a gramáž, bohatý účes.. - pohodlné nošení, dokonale tenké a diskrétní spoje... Vybírat můžete z délek 48/50, 53/55cm a 60cm ve spoustě variantách odstínů! Rovné i vlnité varianty vlasů!

 • Clip in pás DeLuxe 85 -100 gramů! Rovné i Vlnité vlasy!

  Clip in pásy - Luxusní prodloužení a zahuštění vlasů v jednom kroku! Clip in samostatný pás z vysoce kvalitních pravých lidských vlasů evropského původu double drawn! Dokonalá hustota 85 -100 gram v jednom perfektně vypracovaném Clip in samostatném pásu. - blesková aplikace..- kompletní hustota a bohatý účes.. - pohodlné nošení, dokonale tenké a diskrétní spoje... Vybírat můžete z délek od 40cm až po 70cm ve spoustě variantách odstínů! Rovné i vlnité varianty vlasů!

 • Clip in pásy - Rychlopásy NEJ syntetika 190 gram!

  Luxusní Clip in samostatné pásy z nejkvalitnější syntetiky na trhu! K nerozeznání od Vašich vlastních vlasů! Bohaté gramáže 180-190 gram! Dokonalé prodloužení a zahuštění účesu v jednom kroku..

 • Clip in luxusní syntetické sady

  Nejnovější luxusní syntetika - nejvěrenější napodobenina lidského vlasu na trhu! K nerozponání od lidských vlasů! Extra husté Clip In sady s gramáží od 140 - 170 gramů ve vlnitém i rovném provedení! Nově v široké škále barevných odstínů od tmavých přes melírované, dokonalé blond či ohnivě červené trendy odstíny!

 • Samostatné dvojité pásy easy-clip

  Samostatné dvojité pásy easy-clip - 50 - 70 gramů o délce 38 cm, 43 cm a 50 cm

 • Clip in ofiny

  Clip in ofiny

 • EVROPSKÉ ROYAL VLASY NA PÁSU - vlasové tresy Extra Double Drawn

  Luxusní královské vlasové tresy z evropských vlasů s extra plnými délkami a konečky vlasů. Evropské vlasy na pásu v TOP KVALITĚ Gramáže nad 120 gram Délky vlasů od 40cm až po 72cm Široká nabídka trendy odstínů vlasových tres

 • RUSKÉ VLASOVÉ TRESY Double drawn!

  Na Vaše přání a pro velkou poptávku po ruských vlasech Vám nyní nabízíme novinku! Luxusní Ruské vlasové tresy Double Drawn!! Technologii zpracování vlasů Double Drawn milují ženy po celém světě, jako jediná Vám zaručuje dokonale husté vlasy po celé délce až ke konečkům! Vykouzlí Vám efekt neskutečně zdravých a plných hustých vlasů! Vybírat můžete z velké škály délek a mnoha barevných odstínů! Tresy jsou určené pro všechny metody pásového prodloužení.

 • EVROPSKÉ ROYAL VLASY S KERATINEM - "I" Typ pro Micro Ring

  ROYAL královské evropské vlasy s keratinovým zakončením I Tip/ I Shape / Stick Tipped / ( Vhodné pro metody micro rings, Bonding a klasické keratinové metody ) Evropský výrobce! Evropské značka vlasů! Nejvyšší kvalita zpracovaných panenských vlasů s ručním tříděním vlasů při výrobě Extra Double Drawn zaručí dokonale plné délky a bohaté konečky vlasů bez jakéhokoliv tenčení! 1 Pramen / 1 Gram Dostupné délky 40 cm - 60+ cm

 • EVROPSKÉ ROYAL vlasy s keratinem U Tip - Flat Tip

  ROYAL královské evropské vlasy s keratinovým zakončením U typ - Flat Tip ( Vhodné pro klasické keratinové metody ) Evropský výrobce! Evropské značka vlasů! Nejvyšší kvalita zpracovaných panenských vlasů s ručním tříděním vlasů při výrobě Extra Double Drawn zaručí dokonale plné délky a bohaté konečky vlasů bez jakéhokoliv tenčení! 1 Pramen / 1 Gram Dostupné délky 40/ 45cm, 50cm, 55cm a 60 cm

 • Ruské vlasy s keratinem Double Drawn!

  Ruské vlasy zpracované technologií Double Drawn předpřipravené pro metodu keratin / U typ / Volit můžete z délek vlasů od 40 cm až po 65 cm v široké škále trendy barevných odstínů, s možností volby počtu pramenů. Zpracování vlasů Double Drawn Vám zaručuje dokonale husté vlasy po celé délce až ke konečkům! Extra husté prameny: 1 pramen = 1 gram!!

 • Nano Ring ROYAL EVROPSKÉ VLASY

  ROYAL Extra Double Drawn Nano ring evropské vlasy s keratinovým zakončením I typ a nano ring. Evropská značka vlasů, ruční třídění vlasů Extra Double Drawn zaručí extra plné délky a bohaté konečky vlasů! Nejvyšší kvalita zpracovaných vlasů! 1 Pramen / 1 Gram Dostupné délky 40 cm - 60+ cm

 • TAPE IN VLASY/ VLASOVÉ PÁSKY Evropské Nano Tape Double Drawn

  Tape in vlasy / Vlasové pásky / 100% lidské evropské vlasy Tape in / Nano Tape! Vlasové tresy s tape in páskou pro rychlé a snadné prodloužení vlasů! Rovné a nově i vlnité struktury vlasů! Evropský výrobce - evropská kvalita vlasů - Silky hedvábná struktura vlasů a ruční zpracování Double Drawn pro plnost délek a konečků vlasů! Tape in vlasy v délkách od 40cm až po 70 cm v nádherných odstínech včetně Ombré variant a nově i Balayage odstínů!! NYNÍ SUPER AKCE!!! Ke koupi dvou balení Tape in vlasů- Originál náhradní pásky v hodnotě 590,- Kč zcela ZDARMA!!!

 • INVISIBLE ROYAL TAPE IN EVROPSKÉ VLASY-Neviditelné vlasové pásky

  Horká Novinka a zároveň nejdiskrétnější a nejšetrnější metoda prodloužení! Vhodná i pro slabé řídnoucí vlasy! Neviditelné Tap in vlasové pásky z naší kolekce ROYAL, "Královských evropských vlasů!" Dokonalé zpracování a nejvyšší salon kvalita vlasů Double Drawn s extra plnými délkami a konečky vlasů! Nabízíme v délkách 45 cm, 50 cm 55 cm a 60 cm!

 • Odstraňovač Tape in pásků / odstraňovač tape in lepidla

  Luxusní odstraňovač tape in pásky originál od výrobce našich Tape in vlasů. Unikátní složení na olejové bázi bezpečně, šetrně a snadno odstraní dokonale lepidlo z Vašich Tape in vlasů. Rychlé, okamžité působení. Výrobek je bez alkoholu, maximálně šetrný k vašim vlasům a pečující o pokožku hlavy. Obohacený o osvěžující citrusové oleje, které se postarají o kvalitu a výživu Vašich vlasů během sundávacího procesu prodloužených vlasů.

 • Tape in oboustranné pásky / Náhradní pásky Tape in

  Náhradní pásky Tape in k reaplikaci Tape in vlasů. Jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly našim prodloužením vlasů. Unikátní lepidlo šetrné k Vašim vlastním vlasům. Každé balení obsahuje 48 pásek.

 • Příčesky do vlasů - drdoly - Luxusní syntetika!

  Nabízíme Vám příčesky do vlasů z nejkvalitnější syntetiky, dokonalé napodobeniny lidského vlasu. Tuto syntetiku můžete tepleně upraovavat, proto si zachová na rozdíl od ostatních drdolů na trhu krásně uhlazený vzhled a jemnost vlasů i po opakovaném nošení!

 • Laser Kartáč pro růst a obnovu kvality vlasů

  Unikátní masážní hřeben se světelnou fotonovou a vibrační EMS terapií pro totální obnovu kvality vlasů a na podporu růstu vlasů!. Díky vědecky ověřené převratné technologii tento kartáč zastavuje vypadávání vlasů, urychluje růst vlasů a především účinně revitalizuje vlasy od kořínků a navrací jim sílu, kvalitu a lesk!